Bakkerspraat tijdens Bakkersvak en IJs-Vak 2025

Bakkerspraat tijdens Bakkersvak en IJs-Vak 2025

Onder de noemer ‘Kletskoek’ worden tijdens Bakkersvak en IJs-Vak 2025 dagelijks twee podcasts voor en over de bakkerij opgenomen. Ivo van Dijkhuizen en Mediapartner Bakkerswereld hebben de handen ineengeslagen en gaan tijdens Bakkersvak en IJs-Vak in gesprek met branchegenoten over verschillende interessante en relevante onderwerpen.

Op stand H40 gaan Ivo van Dijkhuizen en Mediapartner Bakkerswereld, op 9, 10 en 11 maart 2025, een kwartier in gesprek met ondernemers, bakkers, levensmiddelentechnologen over een centraal onderwerp. In de zes podcasts komen de volgende onderwerpen aan bod:

Podcast 1 zondag 11.00 uur: AMBACHT & INDUSTRIE

Hebben deze bakkers een gezamenlijke toekomst?

Podcast 2 zondag 12.00 uur: BROOD & GEZONDHEID

Welke rol speelt brood in een gezond voedingspatroon?

Podcast 3 maandag 12.00 uur: BROOD & GRONDSTOFFEN

Is er nog voldoende kennis over grondstoffen?

Podcast 4 maandag 14.00 uur: PERSONEEL & AUTOMATISERING

Handarbeid is kwaliteit of automatisering is de toekomst?

Podcast 5 dinsdag 12.00 uur: EIWITTRANSITIE ALS TOEKOMST

Welke rol kan de bakkerij spelen in de eiwittransitie?

Podcast 6 dinsdag 14.00 uur: VERS VERSUS LANGHOUDBAAR

Welke kant gaan we op met ons brood in Nederland?

Voor elke opname worden twee gasten uitgenodigd. Zij krijgen in het gesprek de ruimte om hun inzichten en ideeën te delen. Wellicht zijn visies met elkaar in overeenstemming, en wellicht worden gezamenlijk nieuwe antwoorden en inzichten gevonden op het onderwerp ter tafel.

De opnames zijn tijdens beursdagen op zondag om 11 en om 12 uur  in de stand van PAKHUIS marketing en daar kan jij als bezoeker live bij zijn! Maandag en dinsdag zijn de opnames om 12 en 14 uur.

Namens Bakkerswereld schuift op maandag Anne Mieke Ravenshorst als side kick aan. De andere twee dagen zal Willem Paul de Mooij de side kick zijn. Opnames na de beursdagen terugluisteren? Dat kan via Bakkerswereld!

Wil jij erbij zijn tijdens Bakkersvak en IJs-Vak? Neem dan contact op met Ivo van Dijkhuizen via info@pakhuis.nu! 

Het ambacht blijven proeven, beleven en versterken

Ook in 2026 het ambacht proeven, beleven én versterken?

Dat kan op 1 en 2 maart tijdens De Dag van het Ambacht! Een kleinschalig en smaakvol evenement voor bakkers, patissiers, chocolatiers en ijsbereiders, waarbij proeven centraal staat.

Ontmoet collega’s, bezoek de vakwedstrijden, doe nieuwe ideeën op en laat je zintuigen prikkelen.