Ons team

Ons team

Heb je vragen? Neem gerust contact met ons op.

Corine Visser Eventmanager Bakkersvak

CORINE visser

Head of Event
corine.visser@easyfairs.com
+31 (0)183 680 622

Patrick Huijs accountmanager Bakkersvak

patrick huijs

Key Account Manager
patrick.huijs@easyfairs.com
+31 (0)183 680 646

Rowdy

Rowdy van den nieuwenhuizen

Head of Content
rowdy.vandennieuwenhuizen@easyfairs.com
+31 (0)183 680 675

Tanee

Tanee Plat

Content Coördinator
tanee.plat@easyfairs.com
+31 (0)183 680 610

Foto-Manouk---team

Manouk Kuiper

Marketing Coördinator
manouk.kuiper@easyfairs.com
+31 (0)183 680 607

Ontwerp zonder titel(24)

roos ouwerkerk

Marketing Coördinator
roos.ouwerkerk@easyfairs.com
+31 (0)183 680 603

BV_Minakshi

Minakshi Baidjoe

Account Manager
minakshi.baidjoe@easyfairs.com
+31 (0)183 680 674

Linda van der Ploeg

Linda van der Ploeg

Event Services Coördinator
Linda.vanderPloeg@easyfairs.com
+31 (0)183 680 627

Ronald Opstal

ronald opstal

Projectmanager Event Services
ronald.opstal@easyfairs.com
+31 (0)183 680 647

Linda van der Ploeg

Linda van der Ploeg

Event Services Coördinator
Linda.vanderPloeg@easyfairs.com
+31 (0)183 680 627

Ronald Opstal

ronald opstal

Projectmanager Event Services
ronald.opstal@easyfairs.com
+31 (0)183 680 647

Scroll naar top